Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne mi這郾ik闚 historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

Fortyfikacje rosyjskie - Linia Mo這towa - Linia Mo這towa VIII - po wyje寮zie...

Darula - Wto 02 Maj, 2006 10:13
Temat postu: Linia Mo這towa VIII - po wyje寮zie...
No Panowie, ju po :cry:

Nadszed czas na wspomnienia, podzielmy sie swoja rado軼ia i zadowoleniem z wyjazdu, niech inni te zaznaja moc wra瞠 i poczuj cho w ma造m stopniu trudy tej wyprawy :twisted: :cool: :cool: :cool:

grzeslaw - Wto 02 Maj, 2006 15:57

Na pocz徠ek szybka prezentacja uczestnik闚 wyprawy.
Darula - Wto 02 Maj, 2006 19:40

A tak by這 w drodze na Goraje :razz:
marooda - Wto 02 Maj, 2006 21:23

Grzeslaw, baaaaaaardzo ladna prezentacja wszystkich, dziewieciu :!: :mrgreen: uczestnikow wyprawy. :mrgreen:
Darula, bardzo przepieknie! Tylko (pomarudze...) co Cie tak wzielo na te panoramy ? :lol: A gdzie reszta focigrafii? :lol:

Darula - Wto 02 Maj, 2006 21:34

Oj Marodo,wiem,wiem, nie mo瞠sz doczeka si siebie na focinkach :twisted: No to prosz..... Olympus Team przy pracy :cool:
grzeslaw - Wto 02 Maj, 2006 22:56

A teraz kr鏒ka historyjka o tym co mog這 by, a nie by這.
Darula - Wto 02 Maj, 2006 23:04

HA,HA, HA... A gdzie g這wy? Potoczy造 si do schronu plot???

Ale warto przedstawi co nas tak bardzo zmeczy這....

grzeslaw - Wto 02 Maj, 2006 23:19

Gdzie te bunkry.........................
Max - Sro 03 Maj, 2006 02:07

Panowie,
To jest wspania貫 i niezaponiane. Do這輳 stara, aby wybra sie na tak wypraw. Tu nie chodzi o to, aby moja sylwetka zaistnia豉 na FORUM, ale o prze篡cie przygody. Czy moge prosic o lokalizacje foto nr. 5. (sorry, ale barakuje mi czsem liter na klawiaturze).
pozdrawiam zobowiazany
Max

Darula - Sro 03 Maj, 2006 11:10

Nie tylko bunkrami cz這wiek 篡je, jak to wygl康a na zdj璚iach :roll: By tez czas na relaxxxxx :twisted: :lol:
grzeslaw - Sro 03 Maj, 2006 15:32

By tez czas na przyjemno軼i.
marooda - Sro 03 Maj, 2006 19:36

Grzeslaw, widze, ze zamiesciles dwie piekne foty Zelmer Team'u! Razem foca, razem spia. :wink: :lol:

Z przyczyn technicznych moje wyfociny beda pozniej, moze jutro.

Darula - Sro 03 Maj, 2006 19:51

To ja z mojej strony przedstawie sceny odpoczynku po d逝gich i wyczerpuj帷ych zmaganiach z marszem, focid豉mi obiekt闚 i.... :razz: :cool:
grzeslaw - Sro 03 Maj, 2006 22:20

W focie numer P5010044c.jpg szymek znalazl ciekaw zecz. :wink:

Pozdro Grzes豉w "De Zoo" :mrgreen:

Darula - Sro 03 Maj, 2006 22:36

Znalaz... nie tylko to, ale......... cicho szzzzzzzzza :cool: :cool: :cool:

Fora maja uszy :shock: :idea:

Nie tylko Szymek kopa, inni tez poddali si pasji rycia w ziemi w poszukiwaniu "安istaka zawijajacego w sreberka" :mrgreen: :cool:

grzeslaw - Sro 03 Maj, 2006 23:44

Nie byli鄉y pierwsi, nie b璠ziemy ostatni. :razz:
marooda - Czw 04 Maj, 2006 13:12

A po trudach dnia spo篡wali鄉y jedynie s逝szne napoje, jak na Lini Mo這towa przysta這. B喚kitne ㄋy Stalina i Cytadel. :razz: :mrgreen:
Wiele rado軼i przynosi造 tez nocne pokazy multimedialne. Rano za, laptop s逝篡 Grzes豉wowi jako... stolik. :lol:

Darula - Czw 04 Maj, 2006 13:23

Jednym kaszka wystarcza豉, inni pozywiali sie mi瘰em. Marooda nawet ko軼i obgryza :mrgreen:
Parthagas - Pi 05 Maj, 2006 08:35

Wyjazd by super, cho dla mnie troch kr鏒ki, ale c騜, trzeba by這 wr鏂i ciut wcze郾iej. O atmosferze nawet nie wspomn, a spanie w obiekcie to rytualny obowi您ek ka盥ego kawernowca. Przegl康aj帷 zdj璚ia na forum, my郵 ju o nast瘼nej wyprawie, mo瞠 w moje strony. Pozdrowienia dla wszystkich uczestnik闚, jak te uczestnik闚 wyprawy r闚noleg貫j.

Ps. Kiedy wrzucicie jakie w豉sne zdj璚ia z PS?

Darula - Pi 05 Maj, 2006 11:06

Najwa積iejsze, 瞠 miejski badacz elewacji Marooda, rzucony na 這no natury nie kry zadowolenia i intensywnie poch豉nia uroki Roztocza :lol: :roll:
Helmut - Pi 05 Maj, 2006 12:03

Ok ok, portrety, zdjecia za這gi, za這ganci, a gdzie go造 beton??
Darula - Pi 05 Maj, 2006 12:23

Dojciemy i do go貫go betonu, zdj耩 jest ponad 2000 :mrgreen:
A teraz Gagarin w swoim 篡wiole :twisted:

Duke - Pi 05 Maj, 2006 21:37
Temat postu: Za豉ma貫m si
Agrahhhhaaahh - ja te tak chc. Dosta貫m od ogl康ania tego posta drgawek. Jestem na g這dzie - potrzebuj pobunrowa. A tak na powa積ie - gratulacje , super fotki super bunkrof i jaki Grzes豉w przystojny. >>> A taraz dobra wiadomo嗆 (nie dla wszstkich) b璠 z polsce z wizyt duszpastersk w lipcu, jak zwykle b璠 stawia piwo, gada g逝poty i b璠 lobbowa i korumpowa.

Z przutupem na lewego obcasa 軼iskam ca逝j pozdrawiam

Darula - Pi 05 Maj, 2006 21:54

He,he,he czekamy w lipcu.... :shock: :cool: :cool: :cool:

Na 篡czenie kilka fotek przystojnego Grzes豉wa :mrgreen:

elias - Pi 05 Maj, 2006 22:41

Fajne fotki i fajna wyprawa - mo瞠 i mnie kiedy zainteresuj betony, kopu造 i wszystko mniej polowe :mrgreen: Ja jak zwykle bada貫m moje Gorce - ziemianki, obozy, partyzanckie skrytki :twisted: Gratuluj dobrej zabawy i odpoczynku - brakuje mi tam tylko "bia這g這wych"... ale to tak zupe軟ie subiektywnie. Pozdrawiam!
Darula - Pi 02 Cze, 2006 11:26

Galeria :cool: z VIII wyprawy na Roztocze - Nie tylko bunkry...

Je瞠li masz fajne zdjecie z tego wyjazdu, a chcia豚ys je do陰czyc do galerii to zapraszam - adres znany...

Grzes豉w i Marooda to do Was - inni wype軟ili sw鎩 obywatelski obowi您ek i dostarczyli zdj璚ia :twisted:

marooda - Sob 03 Cze, 2006 10:04

Darula, mam same fajne fotki, i widze, ze bardzo ich brakuje w Twojej galerii. :mrgreen: Spelnie ten obywatelski obowiazek i dam Ci CD z focinami. Tylko kiedy i gdzie?
Darula - Czw 15 Cze, 2006 23:17

Do galerii doda貫m kilka fotek autorstwa Maroody. Zapraszam.