Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

Kącik foto - Konkurs fotograficzny - lato 2006!

darecki - Wto 17 Paź, 2006 00:22
Temat postu: Konkurs fotograficzny - lato 2006!
Za oknami coraz bardziej przygnębiająco. Zimno się robi a na drzewach liści coraz mniej. Mimo tego, iż śnieg (podobno) jeszcze długo nie spadnie - lato już za nami. Warto je podsumować fotograficznie.
Proszę prezentować w tym temacie swoje fotografie związane z tematyką forum, czyli szeroko pojętą historią i aktywnym wypoczynkiem (nie tylko fortyfikacje). Szanowne jury, którego skład niebawem ogłoszę dokona wyboru najlepszej fotografii, która znajdzie sie na stronie tytułowej forum. A nagrody? Zobaczymy....

Zapraszam do brania udziału w konkursie!

Pozdrawiam :)

grze$ - Wto 17 Paź, 2006 12:41

Korbolu...czy jestem aż tak fotogeniczny aby moją nieskomną, wychudłą podobiznę wystawiać na zdjęcie główne forum ?? :razz:

PS: Ja też buszuję po kompie w poszukiwaniach jakiegoś kadru...może coś się z tego urodzi...

Darula - Wto 17 Paź, 2006 12:43

Bardzo chętnie wezmę udział w tym konkursie. Nie sprecyzowano dokładnie tematu i ilości zdjęć jakie może zaprezentować uczestnik konkursu - korzystając z tego faktu prezentuję moje wyfociny o tematyce nawet nie zbliżonej do fortyfikacji... Ale lato :mrgreen: :oops:

Ciekawe jaka nagroda :cool: :wink:

darecki - Wto 17 Paź, 2006 12:46

zapomnialem dodać ze my nie bierzemy udzialu w konkursie bo bedzie nie fair :lol:
zreszta jestes w szanownym juuury...

Darula - Wto 17 Paź, 2006 12:49

Znaczy kto nie może brać udziału, dlaczego :?:
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :!: :!: :!: No chyba, że jury będzie sowicie wynagrodzone :mrgreen:

darecki - Wto 17 Paź, 2006 19:24

Darula nie może brać udziału ani Ty ani ja bo zajelibysmy pierwsze miejsca :lol:
żartuje oczywiście :!:
jesteś w jury (nie mylić z jurny) i będziesz oceniał, może być - nie?
w nagrode za sędziowanie oprowadzę Cie po schronie 19 listopada ;)

no forumowicze, wysyłać fotki ! :cool:

pozdrawiam

Darula - Wto 17 Paź, 2006 19:59

No dobra, znaczy moje fotki poza konkursem :cry: Może ktos powie, że ładne. Tylko czy ktoś jeszcze zamieści jakies zdjęcia. Moge ufundować pierwsza nagrodę - pokonkursowa wystawa w mojej piwnicy, a warunkiem jest dostarczenie odbitki 3x2metry :razz:

Przeca to ja mam oprowadzać po schronie :twisted:

darecki - Wto 17 Paź, 2006 20:49

śliczne zdjęcia Dareczku!
Waldek - Pią 10 Lis, 2006 13:17

Dobra niech będe pierwszy, nie licze na nagrody lecz na miłe komentaże, choć krytyka uczy, więc i to przeboleję. A propo wśród tych zdięć znajduje się zdięcie medalowe więc nie dajcie plamy.
darecki - Pią 10 Lis, 2006 14:44

Waldek ale trawy to nie trzeba bylo specjalnie podpalac zeby konkurs wygrac :( :twisted: :twisted:
Helmut - Pią 10 Lis, 2006 14:50

Właśnie to zdjęcie z trawą jest fajne, tylko zeby bylo wieksze zblizenie na czesc spalona, ogien i trawe, tylko wtedy mozna by sie liczyc z nadtopionym korpusem :D .

PS Ku przestrodze: Wypalanie traw jest prawnie zabronione, poza tym jałowi glebe.

Darula - Pią 10 Lis, 2006 15:47

Ja mam inną propozycję - jest faworyt w nadesłanych przez Waldka zdjęciach, ale do finału cisza......
Waldek - Pią 10 Lis, 2006 18:44

Przez ten pożar to sobie całą komurkę wyczyściłem, bo straże błądziły po lesie, ( już są blisko to za chwilę się sygnał oddala, i tak w kólko).
darecki - Pią 10 Lis, 2006 18:55

To do strazy sie nie dzwoni za darmo??? :shock: :shock:
Waldek - Pią 10 Lis, 2006 18:59

Tak bo kontaktowałem się bezpośrednio z wozem bojowym gdyż w innym przypadku rwało się połączenie.
darecki - Pią 10 Lis, 2006 19:08

Dzizus, wozy bojowe, bomby w śmietnikach ... nie jade do Szczecinka... :lol: Jak w Irlandii...
Waldek - Pią 10 Lis, 2006 19:17

Cieszcie się, że nasze talenty jeszcze nie zbudowały PERSZINGA.
qrrr - Nie 12 Lis, 2006 10:52

Sierpień 2006 , poranek na łące - Beskid Niski

WERTTREW - Sro 06 Gru, 2006 09:16

Niechaj i moje Lato 2006 zagości w tym wątku.
Grzebiuszka - Wto 19 Gru, 2006 19:19

hmm, ciężko wybrać z ogromu zdjęć. To może tak trochę w temacie militarnym
szuwar24 - Czw 28 Gru, 2006 16:28

trzy starsze z islandii
Helmut - Czw 28 Gru, 2006 18:59

Ta żółta data strasznie daje po oczach, zdjątka całkiem ładne, relaksacyjne ale robione w miejscu o dużym kontraście pomiedzy białością wody a czarnymi kolorami skał.
szuwar24 - Czw 28 Gru, 2006 23:07

juz wylaczylem datownik aparat t starszy model cyfrowki moze niedlugo zakupie nowy i wysle kilka ciekawych fotek

[ Dodano: Czw Gru 28, 2006 11:10 pm ]
a jest tu u nas co fotografowac jesli ktos ma w palnach wyjazd do islandii to goraco polecamkraj niezwykle piekny
I wklejam jeszcze trzy fotki pstrykniete tak przez przypadek widoczki

Waldek - Czw 28 Gru, 2006 23:46

Szuwarek a gdzie trzcina a gdzie drzewa eeeeee nasza Polska to dopiero piękny kraj.
szuwar24 - Pią 29 Gru, 2006 01:36

Zeby polska byla taka piekna i nie zmusila mnie do wyjazdu na koniec swiata, to ja nie lazil bym po skalach tylko po bunkrach :mad:
Waldku zebys tylko zobaczyl co to za kraj tez zmienilbys zdanie :mrgreen:

PS. Drzewa sa tylko jest ich bardzo malo i nie wystepuja w moim rejonie he he

darecki - Czw 08 Lut, 2007 23:18

hmm, proponuje aby wylonic zwyciezce konkursu :mrgreen:
Darula - Pią 09 Lut, 2007 09:14

Mam inną propozycje - komisja w składzie .......... wybierze trzy naj..... zdjęcia i w osobnym temacie umieści je jako ankiete - niech lud głosuje i wybiera. :cool: :idea: powiedzmy przez miesiąc.
Helmut - Sob 10 Lut, 2007 06:43

Zanim się ruszycie, to minie lato 2007 i znów będzie trzeba robić konkurs do którego będą zastrzeżenia jak go rozwiązać :mrgreen: :razz:
WERTTREW - Wto 20 Mar, 2007 14:24

I temat wykitował! Brawko! :???:
Darula - Wto 20 Mar, 2007 14:27

Eeeeeeeeeee, nie tylko jury obraduje........... trudny wybór :oops:
darecki - Wto 20 Mar, 2007 17:09

jakie jury??? kto?? gdzie?? jak???