Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: darecki
Wto 11 Mar, 2008 22:41
Rewitalizacja schronu nr 33 - OWŚ
Autor Wiadomość
Hanz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2007 13:13   

Piękna robota
:wink:

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 00:49   

Witam,
Staram się wspierać działalność kolegi Przema i stowarzyszenia które reprezentuje. Po zdjęciach kolegi Dragona, prezentujących stan aktualny, dla kontrastu prezentuję trzy zdjęcia archiwalne (też wykonane przez kolegę Dragona).
Ocenę stanu pozostawiam wszystkim uczestnikom forum (zalogowanym). Jak to odbieracie?
Auf…

Czy zachowały się zdjęcia z wnętrza schronu?

Zdjęcia zostały usunięte na prośbę kolegi Dragona. Uwaga moderatora z dnia 5.09.2007 21:25 Jedyne co mogę teraz zrobić, to podać link do usuniętych zdjęć kolegi Dragona : http://www.mkzrs.fora.pl/...nr-33-t127.html

Matt 
prawie wszystko wiedzący

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 18:00   

Aufmann napisał/a:
Staram się wspierać działalność kolegi Przema i stowarzyszenia które reprezentuje. Po zdjęciach kolegi Dragona, prezentujących stan aktualny, dla kontrastu prezentuję trzy zdjęcia archiwalne (też wykonane przez kolegę Dragona).

Kolega Dragon, to królewna z bajki. Proponuję Aufmann abyś sam pojechałi zrobił zdjęcia :mrgreen:

DRAGON 
bunkrołaz

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 19:33   

Witam.
Matt ja nic do Ciebie nie mam więc się grzecznie ............ .A co do moich zdjęć które tu umieścił Pan Aufman to chciałem się spytać czy pytał się mnie o zgodę na wklejanie ich na tym forum bo jakoś nie pamiętam żeby to zrobił.

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 19:55   

DRAGON napisał/a:
A co do moich zdjęć które tu umieścił Pan Aufman to chciałem się spytać czy pytał się mnie o zgodę na wklejanie ich na tym forum bo jakoś nie pamiętam żeby to zrobił.

Podałem, autora zdjęć. Jeżeli to za mało i nadal masz zastrzeżenia, to mogę Twoje zdjęcia usunąć. Proszę o decyzję.

Nie zastrzegłeś praw autorskich. W przyszłości, jeżeli będę chciał umieścić Twoje zdjęcia na forum, to będę zawsze się pytał.

Za niedopatrzenie bardzo przepraszm.

Auf... pozdrawia

DRAGON 
bunkrołaz

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 21:14   

Prosze mnie wyrejestrować z waszego forum.Raz już o to prosiłem i proszę jeszcze raz .I prosze o usunięcie moich zdjęć.

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 22:48   

Auf, zrobił wszystko jak należy...

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 00:13   

Cześć Korbol,

Darku, forum dostępne jest dla wszystkich, którzy dopełnili warunku „zalogowania się”. Ich uczestnictwo polega na dobrej woli i zainteresowaniu problemami poruszanymi przez innych kolegów. Krótko mówiąc, zależy to tylko od danego uczestnika forum.

Ja nie widzę potrzeby skreślać uczestnika forum na jego prośbę. Taki uczestnik, nie jest zmuszany przez nas do logowania się i zabierania głosu w dyskusji. To jest jego świadomy wybór. To on podejmuje decyzję, czy jego wiedza i doświadczenie w zakresie polskich fortyfikacji są istotne. On też ocenia możliwości dzielenia się swoją wiedzą i kształtowania stosunku do polskich fortyfikacji młodych „ bunkrołazików”. On też, przez swoje postępowanie, kreuje swoją osobę. Wiedza pozostaje na drugim planie.

Ja podałem autora zdjęć i przedstawiłem je w dobrej wierze w celu propagowania pewnego Stowarzyszenia. Chciałem osiągnąć pozytywny efekt, promując osiągnięcia Towarzystwa i wyeksponować kolegów, którzy są zaangażowani w tej działalności. Przecież chodzi tu o nasze ginące dzieła polskiej forytfikacji.

Efekty tego powyżej. Jest mi bardzo przykro ..... !

Aufmann

Jacek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 08:22   

Jacek napisał/a:
Przemo, żyję ze wszystkimi w zgodzie, tylko czasem mnie ponosi. Napisałem, że zdjęcia są dobre, bo mam takie zdanie. Przemilczałem fakt, że są bardzo dobre.

Cóż z tego że są dobre, jak ich nie ma. Kiedyś mi ktoś powiedział: "Jeżeli chcesz mieć zdjęcia dla siebie, to nie publikuj w internecie". Auf podał autora.

Dragon, to było zupełnie NiEpOtRzEbNe ! Co UdOwOdNiŁeŚ?

Matt 
prawie wszystko wiedzący

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 13:00   

Aufmann napisał/a:
Ja podałem autora zdjęć i przedstawiłem je w dobrej wierze w celu propagowania pewnego Stowarzyszenia.

Po co sie tłumaczysz. Link do strony istniał na forum i został wstawiony przez Przema.
Uważam, że to Dragon powinien się tłumaczyć. Zupełnie nie rozumiem jego zachowania. Dziecinada....

Odpowiedz do tematu