Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje planów !
Autor Wiadomość
Bartek K.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 15:51   

narazie dam to co dotychczas zrobiłem

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 17:42   

Bartek mam kilka pytań odnośnie Twojego bunkru:

- co to za typ drzwi?
- co to za "petardy" w skrzynce?
- co to za krzyż przy wejściu?
- co to za typ karabinu?

pozdr

robmenesiak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 17:55   

Korbolu przecież to wielki bunkier skarbów czy ty nie znasz tego typu obiektu. No co Ty? Fajnie jest zobaczyć jakąś wizję. Bartek tak trzymaj

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 17:57   

No tak... Jak zwykle wszyscy widzieli bunkier skarbów tylko nie ja :evil: :evil:

robmenesiak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 19:42   

Kolega się stara - poszukiwał planów teraz robi tak jak potrafi, poczekajmy na efekt końcowy. Bartek trzymaj się i nie poddawaj. Prosimy tylko o więcej komentarza

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 19:53   

Może najpierw niech zacznie od czytania publikacji nt. niemieckich umocnień.. Ręce opadają...

Bartek K.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 20:19   

Ej ... ja dopiero zaczynam ... po drugie to robiłem z wyobraźni (czyt. bez planów )
Program którym sie posługuje nie jest tak zaawansowany aby wszystko wyglądało oszałamiająco

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 20:49   

Bartek... Ty zaczynasz swoją przygodę z "bunkrami" chyba już drugi rok. Ja rozumiem, że jesteś młody i się ciągle uczysz, ale na litość boską jesteś kompletnym ignorantem, który nie potrafi przyswoić wiedzy zawartej na tym forum. Przecież wystarczy poszukać w tematach niemieckich fortyfikacji jakie były typy obiektów! Masz nawet niektóre rysunki z Panzeratlasu i mógłbyś narysować choćby płyte 7P7. Masz również temat opisujący dokładnie ckm systemu Maxim a w nim zdjęcia i rysunki. Przecież w większości przypadków ludzie dzielą się swoją wiedzą właśnie po to aby np. Bartek K. przestał wypisywać głupoty i rysować jakieś "bunkry" z krzyżami tylko zaczął kumać czaczę o co właściwie w tym wszystkim chodzi. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem jezyka na naszym forum, to możesz jeszcze poczytać choćby forum Kaczorka lub w ostateczności Odkrywcę. Ale nie, po co... Lepiej wpieniać admina swoimi durnymi postami nt. tygodniowej obrony fortów krakowskich w 1939 r. Na litość Bartek... Idz do pierwszej lepszej osiedlowej biblioteki i pożycz sobie "Armię Kraków" W. Steblika i poczytaj do cholery jak wyglądała obrona Krakowa w 1939 r. Przynajmniej pobieżnie...
Nie ma nawet na forum kategorii do której mógłbym Twoje wypociny przenieść. Wstyd mi, że na tym forum się pojawiają takie tematy z takimi rysunkami, bo ktoś może jeszcze przyswoić taką "wiedzę"!
Tak więc przemyśl sprawę a ten temat za niedługo skasuje.....

pozdr

dzik8520 
bunkrołazik pospolity

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 22:17   

Korbol nie wpieniaj sie, on po prostu pokazuje nam możliwości programu jaki posiada, abyśmy zobaczyli jakie efekty można osiągnąć. Teraz zabierze sie za solidna prace i zrobi nam prezentacje najprostszej 1-sektorówki tak na początek:) bądźmy dobrej myśli:)

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2008 22:22   

Postawmy sprawę jasno - to nie jest forum na którym można wklejać takie pierdoły. Niech zrobi dobry projekt zgodny z realiami.... Nie ma tutaj miejsca na "bunkry skarbów"...
Zrozumiano?

pozdr

Odpowiedz do tematu